• $80.00

  Yeni HD masa saati kamera 64 GB mikro SD kart desteklemektedir. 1080 piksel / 30 fps çözünürlüğünde gece görüşlü kayıt yapar. Alarm, saat, tarih, oda sıcaklığı göstergesi olarakta kullanılan çok şık dizayna sahip masa saati kamera sesli ve renkli video kaydının yanı sıra hareket sensörlü video kayıt özelliğinede sahiptir.


 • $65.00

  Multi-Fonksiyonel Power bank aynı zamanda DVR video, ses ve Gece Görüş kayıt dahil fonksiyonları sağlayan çok işlevli powerbank fonksiyonu sayesinde, diğer elektrikli ürünleri şarj edebilirsiniz.


 • $45.00

  Aksiyon kameralarının en küçüğü olan SQ8 mini dv Gözlüğe, şapkaya, kemere bile sabitlenebilir bir yapısı var.
  Dünyanın en küçük kameralarının başından gelen bu cihaz şaşırtıcı özelliklere sahip. Metal kasaya sahip full hd kamera ile sesli, renkli video kaydı yapabilir, fotoğraf çekebilir ve harici ses kaydı yapabilirsiniz.


 • $40.00

  2015 yeni süper mini video kamera ultra küçük cep 640/480P dv dvr kamera kaydedici web cam olarak da kullanılabilir fotoğraf çekimi de yapılabilir.


 • $60.00

  Dinlemek veya takip etmek istediğiniz birini bu mini dinleme ve takip cihazı sayesinde günlerce canlı dinleyebilir,gittiği yerlerden haberdar olup kontrol edebilirsiniz.


 • $63.00

  Adaptör Kamera ile evde iş yerinde ofiste şarj problemi olmadan kullanabileceğiniz eşsiz bir ürün. Çocuk bakıcıları, yaşlı anne baba bakıcıları, , çocuk takibi ve aklınızda kalan tüm soru işaretlerini giderme adına kullanacağınız mükemmel tasarımlı kamera.


 • $70.00

  Pır Dedektörü Gizli Kamera ile sesli ve renkli video kaydı yapabilirsiniz. 32 gb a kadar mikro sd kart destekler. İstediğiniz yere kolayca monte edebilir, şarz edeceğiniz zaman kolayca bulunduğu yerden alabilirsiniz.


 • $70.00

  Bu özel Gizli Kamera sayesinde evinizde, işeyerinizde ve araba içinde kolayca video kaydı yapabilirsiniz. Uzun lens boyutu sayesinde istediğiniz yere kolayca saklayabilirsiniz. Bir aspirin kutusuna bile kolaylıkla sığabilen boyutları saklama kolaylığı sağlamaktadır.


 • $70.00

  Erkek yada bayan el çantasına gizlenmiş gizli kamera devresi renkli ve sesli olarak istediğiniz yerde gizli çekim yapabilirsiniz. 18 saat video ve ses kaydını hafızasında tutarak izlemenize olanak sağlar. Üstelik kablosuz olduğundan istediğiniz yerde bu çekimleri yapabilirsiniz. Bu ve benzeri cihazları evebeynler, genelde bakıcıya emanet ettikleri çocukları için satın alırlar. Siz kullanım alanlarını çeşitlendirebilirsiniz.


 • $65.00

  Saat ayarını yapmak için ekranın üstünde 5 tane tuş vardır. Tuşlardan fatoğraf, ses kaydı veya video kaydı yapabilirsiniz. Saat formatını (12-24) seçebilirsiniz. Sesli saat bildirimini kapatabilirsiniz.


 • $120.00

  Gece masa lambası kamera normal görüntüsünün yanında içeriğinde bulunan kamera ile güvenliğinizi sağlamaya yardımcı olacaktır.Hd Çözünürlükte içeriğine takacağınız hafıza kartı ile ses ve görüntü bir arada kayıt yapabilirsiniz.Cihazın kumandası telefonunuz olup cihazla aynı ortamdayken gerekli komutları verebilir akşam eve geldiğinizde cihazınıza bağlanıp gün içindeki kayıtları izliyebilirsiniz.


 • $130.00

  1920x1080P bluetooth hoparlör kamera ile hem gece hem gündüz ses ve görüntü kaydı yapabilirsiniz.Adaptör ile direkt elektrik bağlantılı kullanabileceğiniz kameranız hiç bir şekilde kamera olduğu anlaşılmayacaktır.Hem kamera hem hoparlör özelliğini bir arada kullanabilirsiniz.


 • $68.00

  Oda Spreyi olarak da kullanacağınız bu cihazı farkedlmez kılan ortama yaydığı güzel kokulardır. Artık her evde yerini alan bu şirin cihaza gizli kamera ve ses kayıt cihazını ekledik ve sizlerin beğenisine sunuyoruz.


 • $68.00

  Duvar Saati Kamera ile gözünüz arkada kalmayacak. Evinizde çocuklarınızı emanet ettiğiniz bakıcılarınızın siz yokken evde çocuklarınıza nasıl davrandıklarını görebileceksiniz. İş yerinizde çalışanlarınızın siz yokken neler yaptığını öğrenebileceksiniz. Duvar Saati Gizli Kamera kullanımı çok pratik ve kolaydır. Dahili lityum ion bataryası defalarca şarz edip kullanabilirsiniz.


 • $400.00

  Geliştirilmiş özellikleri sayesinde özellikle gizli kameraların tesbitinde çok başarılı bir cihazdır, güçlü ledleri ve IR teknolojisi ile kamera lenslerini kolaylıkla bulabilir ve müdehale edebilirsiniz. Aynı zamanda kablosuz çalışabilen dinleme cihazları, uzaktan izlenebilen gizli kameraları da yaydığı sinyal ile kolaylıkla bulabilirsiniz


 • $400.00

  Evinizde işyerinizde detaylı tarama yapalir, gizli kamera dinleme cihazı gibi casus cihazları bu dedektör ile tesbit edebilirsiniz. Gelişmiş çipler kullanarak, Geliştirilmiş olanın kullanımı kolaydır ve taşınabilir. Daha güçlü sıkışma önleme ve daha geniş algılama frekansı aralığı.

No products were found matching your selection.

Menü

Sepetim

Close

Quickview

Close

Kategoriler

Bizi Hemen Arayın